Wykop

» O Firmie

O Firmie


traingle

Wykop to firma, która istnieje na rynku od 2009 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się wynajmem koparek oraz sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską. Dzięki dobrze wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnym parkowi maszynowemu jesteśmy wstanie podołać wielu zdaniom. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie szeroko rozumianych prac ziemnych oraz prac rozbiórkowych.

Priorytetem w naszej działalności jest zadowolenie klienta, któremu oferujemy koparki, Mecalac, koparko-ładowarki, ładowarki, mini koparki, mini ładowarki wraz z obsługą operatorską. Codziennie dbamy o to, aby nasi klienci mogli korzystać z w pełni sprawnego sprzętu budowlanego, odpowiedniego do ich potrzeb. Wiemy jak ważna w tej branży jest rzetelność i dotrzymywanie terminów.

Zajmujemy się również budową i prowadzeniem dużych projektów z zakresu prac ziemnych, utwardzeń terenu, kostka brukowa, budowy sieci kanalizacyjnych, wubrzeniami budynków i pracami rozbiórkowymi.

Nieustanny rozwój w branży maszyny budowlanych oraz technologii wod-kan motywuje nas do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Inwestujemy w pracowników, dzięki temu nasza kadra operatorów systematycznie zdobywa nowe doświadczenia i umiejętności, co pozwala na dalszy rozwój usług, daje poczucie satysfakcji z możliwości świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.

W swojej działalności wykorzystujemy szereg nowoczesnych technologii, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasi klienci to:

  • firmy telekomunikacyjne,
  • firmy wodociągowe,
  • firmy świadczące usługi brukarskie,
  • firmy budowlane,
  • deweloperzy,
  • firmy ogrodnicze
  • prywatni inwestorzy

Minikoparka bądź też miniładowarka gwarantuje szybkie i bezproblemowe wykonanie wykopów w mieście Wrocław i jego okolicach, pod fundamenty, ogrodzenia, oczyszczalnie, drenaże, kable,wykopy wew. budynku, kanały samochodowe jak również przyłącze wody we Wrocławiu.

Nasi doświadczeni operatorzy zniwelują teren, pogłębią rów melioracyjny oraz wykorytuje pod kostkę brukową.

Nasza minikoparka jest standardowo wyposazone w łyżki o szerokosci: 24, 30, 40, 60 i 100 cm.

Do naszej oferty dołączyły dwie koparko ładowarki marki Monitou MLB 625 T oraz Mecalac 12 MXT są to funkcjonalna i niezastąpiona maszyna do robót ziemnych, drogowych, brukarkich na terenie Wrocławia. Przewyższa swoją funkcjonalnością popularne koparki takie jak JCB 3CX, CASE czy CAT. Nasze koparki posiada w wyposarzeniu trzy łyżki do kopania ( 30 cm, 60 cm oraz „skarpówkę”). Główną przewagą tego sprzętu nad innymi jest sprcyficzne ramie przednie które służy również jako ładowarka teleskopowa. Osprzęt który posiadamy są to widły i „krokodyl”. Więcej szczegułów dowiedzą się państwo z podstrony „PARK MASZYNOWY”. Koparko ładowarki wynajmowane są wraz z obsługą doświadczonego operatora i dojazdem na miejsce budowy na terenie i w okolicy miast: Wrocław, Oława, Oleśnica, Trzebnica. Minikoparki są dowożone na lawecie w każdy punkt Wrocławia i okolic.

Miniładowarka z operatorem gwarantuje szybkie ładowanie materiałów sypkich (piasek, zwir, tłuczeń). Wykonuje również czynności takie jak : zamiatanie, wiercenie otworów pod słupy oraz kucie młotem hydraulicznym. Nasz sprzęt wjedzie wszędzie tam gdzie ciężki sprzęt ze względu na gabaryty nie da sobie rady, a pracownicy fizyczni nie są w stanie pracować równie szybko.

Każda nasza miniładowarka jest wyposażona w widły do podnoszenia palet.

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.