Wykop

»

Park Maszynowy

» Glebogryzarka

Glebogryzarka


traingle

Glebogryzarka inaczej kultywator to maszyna rolniczao-ogrodnicza służąca do uprawy ogrodu, przygotowania ziemi pod trawnik, nasadzenia, warzywa itp. Zespołem roboczym są łukowe lub hakowate noże osadzone na obrotowym wale, wycinające kęsy gleby, które mogą obracać się współbieżnie lub przeciwbieżnie. Glebogryzarki które wynajmujemy to, maszyny posiadające napęd własny. Intensywność pracy – spulchnienia gruntu można regulować w dużym zakresie dobierając odpowiednio do wymaganej głębokości uprawy prędkość obrotową wału i prędkość ruchu postępowego

Glebogryzarka jest niezastąpiona do spulchniania i wyrównania (po uprzednim przekopaniu) dużych powierzchni gleby, zwłaszcza trudnej w uprawie gleby zbitej i gliniastej. Przydaje się na przykład w nowo urządzanym ogrodzie bądź przed założeniem dużego trawnika.

Dzięki dodatkowemu wyposażeniu można jej również używać do:

  • odchwaszczania,
  • mieszania kompostu, torfu i nawozów z ziemią,
  • do wertykulacji i przycinania brzegów trawnika.

Nasze glebogryzarki:

Glebogryzarka hydrauliczna BARRETO 1620B zasilana jest potężnym, dwucylindrowym silnikiem Briggs&Stratton VANGUARD o mocy 16 koni mechanicznych, z żeliwną tuleją cylindra, pełnym smarowaniem ciśnieniowym, chłodnicą olejową i lekkim rozruchem linkowym z rozrusznikiem klasy przemysłowej, zapewniającym zawsze skuteczny start, niezależnie od warunków pracy i temperatury otoczenia. Oferowana do wynajmu glebogryzarka posiada pełen napęd hydrauliczny przód tył oraz napęd wału roboczego przód tył z pełną możliwością regulacji obrotowej wału, oraz jazdy przód tył. Filtr oleju hydraulicznego jest umieszczony w bezpiecznym miejscu pod uchwytem koparki, z łatwym dostępem serwisowym. Zapraszamy do wynajmu.

Nasza firma specjalizuję się w dostarczaniu na terenie Wrocławia i okolic m.in. wodzideł budowlanych (koleb budowlanych), koparko-ładowarek, koparek typu Mecalac, minikoparek, mini ładowarek, transportu ciężarowego, dostawa kruszyw, piasku, wywóz ziemi, gruzu, mini traktorków z obsługą operatorską, zagęszczarek, koparek łańcuchowych, glebogryzarek, rębaka.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej bazie maszyn budowlanych, możemy wykonać każdy rodzaj usługi.

Minikoparka Wrocław
ul. Rataja 26
tel: 608 529 940
email: kontakt@koparkawroclaw.pl
Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.