Wykop

»

Park Maszynowy

» Koparka łańcuchowa

Koparka łańcuchowa


traingle

Proponowane przez naszą firmę różnorodne koparki łańcuchowe są produktami nowoczesnymi, pochodzącymi od różnych producentów Barreto, Vermeer, Laski.
Koparki łańcuchowe to urządzenia, które przeznaczone są do wykonywania wykopów pod wykopy:

  • systemach nawadniających,
  • prąd,
  • oświetlenie,
  • światłowody
  • gaz,
  • drenaże,
  • odwodnienia

W ofercie firmy Wykop mamy parę urządzeń typu koparka łańcuchowa od małych z silnikiem benzynowym 5,5 kM do dużych samojezdnych koparkę łańcuchowych z napędem i opuszczaniem łańcucha hydraulicznym. Głębokość kopania naszych koparek łańcuchowych wynosi maksymalnie do 110 cm a szerokość do 15 cm. Zadzwoń a pomożemy dobrać odpowiednią maszynę do Twojej pracy.
Przy wynajmie każdy klient przechodzi profesjonalne szkolenie z obsługi i eksploatacji maszyny. Wynajem jest możliwy z operatorem lub bez, możemy też dowieź maszynę na budowę w okolicach Wrocławia.

Nasze aktualne maszyny:
Vermeer rt100.
Jest to profesjonalna koparka łańcuchowa wyposażona w silniki spalinowy hondy. Napęd hydrauliczny przód, tył, podnoszenie i opuszczanie łańcucha kopiącego, regulacja obrotów łańcucha, regulacja prędkości jazdy. Głębokość wykopu do 85 cm. Łańcuch koparki utwardzony a zęby zakończone są bardzo twardymi spiekami.

Koparka łańcuchowa LASKI TR 60
 przeznaczona jest do wykonywania rowków przy systemach nawadniających, przewodach elektrycznych, rurach czy systemach odprowadzania wody. Urządzenie znajduje szczególne zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości wprowadzenia sprzętu o dużych gabarytach, a także w miejscach, gdzie zależy nam na najmniejszym uszkodzeniu nawierzchni w miejscu kopania (np. w ogrodach już zagospodarowanych).Koparka dostępna jest w dwóch wersjach silnikowych- Honda 5,5 KM. Prędkość kopania trenchera w zależności od rodzaju gleby wynosi około 60 mb/h. Powstały podczas pracy maszyny rowek ma szerokość 10 cm(istnieje możliwość przerobienia łańcucha na szerokość 12 cm). Wybrana ziemia jest wysypywana poprzez ślimak na jedną stronę wykopu. Jednostronne odkładanie wybranej ziemi ułatwia zasypanie wykopu. Rowek posiada gładkie ścianki, a jego głębokość można regulować stopniowo ( 4 stopnie), zmieniając pochylenie ramienia roboczego. Na dnie rowka pozostaje niewielka warstwa wzruszonej ziemi, która może stanowić gotowy podkład pod rury. Zastosowany w koparce łańcuch roboczy posiada uchywyty z samootrzącymi grotami o dużej odporności na ścieranie. Konstrukcja trenchera i sposób rozłożenia sił pozwalają każdemu użytkownikowi na jego łatwą obsługę. Do obsługi maszyny wystarczy jedna osoba. Czeska produkcja.

Koparka LASKI TR50 może posiadać ramię 50cm lub 60cm w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. W pierwszej wersji wykonuje rowek o głębokości do 45cm, wersja z 60cm ramieniem – do 60cm głębokości.

PARAMETRY TECHNICZNE

Koparka łańcuchowa TR 50
Długość1 560 mm
Szerokość700 mm
Wysokość 800 mm
Waga135 kg
Szerokość rowka10 cm lub 12 cm
Głębokość kopania45 cm lub 60 cm( w zależności od ramienia)
Ilość grotów21 sztuk lub 27 sztuk
Typ silnika KOHLER CH 270HONDA GX 200
Moc silnika7 KM5,5 KM
Pojemność paliwa3,6 l3,6 l
Typ paliwaBenzyna bezołowiowa 95
Pojemność oleju0,6 l
RozruchRęczny

Minikoparka Wrocław
ul. Rataja 26
tel: 608 529 940
email: kontakt@koparkawroclaw.pl
Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.