Wykop

»

Park Maszynowy

» Koparko-ładowarka

Koparko-ładowarka


traingle

Koparko ładowarka JCB 3CX Compakt jest to wielofunkcyjna maszyna budowlana, która w połączeniu z sprawnym i doświadczonym operatorem potrafi zdziałać niemal cuda.

Nasza firma specjalizuję się w dostarczaniu na terenie Wrocławia i okolic koparko-ładowarek, koparek , minikoparek, mini ładowarek, mini traktorków z obsługą operatorską. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej bazie maszyn budowlanych, możemy wykonać każdy rodzaj usługi.

Podstawowe dane techniczne:

WYPOSAŻENIE:
Łyżka przednia 4w1 (krokodyl) oraz widły 1,1 m3.
Łyżki tylnie 150 cm, 90 cm, 60 cm, 30 cm, młot do kucia, pług do śniegu.

Opis koparko ładowarki maszyny:
„JCB 3CX jest koparko-ładowarką numer jeden na świecie (wraz z JCB 4CX). 3CX jest produktem filozofii efektywnego konstruowania JCB, reagującej na dzisiejsze rosnące ceny paliw i kwestie środowiskowe poprzez wiodącą w klasie efektywność i niskie koszty eksploatacyjne. Mówiąc w skrócie, zastosowaliśmy innowacyjne technologie, by wycisnąć bezwzględne maksimum z każdej kropli paliwa.
Wynik? W typowych cyklach drogowych, ładowania, kopania i pracy jałowej koparko-ładowarka JCB 3CX, wyposażona w silnik Ecomax zapewnia oszczędności paliwa do 16% przy niższej emisji zanieczyszczeń i obniżonym poziomie hałasu. Ponadto przy wydłużonych okresach między kolejnymi tankowaniami odnosisz korzyści z wydłużonego, bardziej produktywnego dnia pracy.

Niemniej jednak w JCB 3CX korzyści z efektywności (i inne) z pewnością nie kończą się na tym.”
Źródło: https://www.interhandler.pl/budownictwo/produkty/maszyny-nowe/koparko-ladowarki/3cx/

Możliwości i zastosowanie koparko ładowarki:
Koparko ładowarka JCB 3 CX wykorzystać można w budownictwie drogowym do takich prac jak korytowanie pod drogi, chodniki, podawanie palet z kostką i krawężnikami.

Dzięki przedniemu ramieniu na które można założyć widły tak,  jak w wózkach widłowych czy  w ładowarkach teleskopowych, łączy w sobie cechy koparko ładowarki oraz ładowarki podnośnikowej.

Nasza koparko – ładowarka świetnie odnajduje się w budownictwie kubaturowym, gdzie za pomocą wideł na przedniej łyżce można wstawić np.: paletę z cegłą na wysokość pierwszego piętra.
Oprócz JCB  posiadamy też Mecalaca z podobnym osprzętem i dostępnego na terenie Wrocławia i okolic.

JCB 3 CX  napędzana jest turbodoładowanym silnikiem marki Perkins o mocy 74,5 kW/101 KM (przy 2200 obr./min.). Napęd przekazywany jest za pośrednictwem ręcznej, 4-biegowej skrzyni (wyposażonej w sprzęgło hydrokinetyczne) na cztery koła. Koparka ma trzy tryby skrętu kół: tylko koła przedniej osi, skrętne koła obu osi, wszystkie koła skręcone; jak również układ jazdy bokiem, tzw. „układ kraba”. Blokady mostów realizowane są za pośrednictwem dwóch układów Limited Slip Differential.
Koparkoładowarka ma wydłużony rozstaw osi co wpływa na zwiększenie stabilności jazdy pod obciążeniem. Promień skrętu liczony po krawędzi opon wynosi 4,11 m. Ramię koparkowe zastosowane w koparko-ładowarce JCB to sprawdzona konstrukcja o dużej wytrzymałości. Maksymalna głębokość kopania od poziomu gruntu wynosi 5150 mm.

Do standardowego wyposażenia koparki należy szybkozłącze na wysięgniku ładowarkowym. Widły typu pływającego i łyżka ładowarkowa 4 w 1 z zębami (o pojemności 1 m3) są mocowane na stałe do łyżki ładowarkowej.

W opcji dostępna jest instalacja pod urządzenia zasilane hydraulicznie, młot do kucia, zamiatarka, mieszalnik do betonu (łyżka mieszalnikowa), pług do śniegu i wiele innych.

W przypadku osprzętu koparkowego dostępne są łyżki o szerokości od 300 do 1500 mm. Standardowo koparkoładowarka dostarczana jest z łyżką o szerokości 600 mm.

Dodatkowym atutem maszyny jest to że ma wszystkie koła skrętne.

Minikoparka Wrocław
ul. Rataja 26
tel: 608 529 940
email: kontakt@koparkawroclaw.pl
Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.