Wykop

»

Park Maszynowy

» Wozidła

Wozidła


traingle

Wozidła budowlane przegubowe inaczej koleba budowlana to maszyny do transportu materiałów sypkich w trudno dostępnym terenie, budowie, lesie in. Nasze wozidła przegubowe mogą mieć wysypy do przodu, do przodu i na bok, ora na teleskopie do góry i do przodu. Wozidła (koleby budowlane) dzięki swoje poręczności, zwinności, dużej dzielności w ternie, rozmiarom i ładowności dopasowanej idealnie  do zadania wypierają tradycyjny transport ciężarowy z budów.

Dysponujemy wodzidłami o ładowności o 1t do 9t z różnymi wysypami (przód, bok, przód+do góry).

koleba wozidło wrocław wynajem3

Świadczymy usługi obsługi budowy wraz z operatorem lub bez, dostarczamy maszynę pod wskazany adres.

Nasza firma specjalizuję się w dostarczaniu na terenie Wrocławia i okolic m.in. wodzideł budowlanych (koleb budowlanych), koparko-ładowarek, koparek typu Mecalac, wozideł budowlanych, minikoparek, mini ładowarek, mini traktorków z obsługą operatorską. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej bazie maszyn budowlanych, możemy wykonać każdy rodzaj usługi.

Minikoparka Wrocław
ul. Rataja 26
tel: 608 529 940
email: kontakt@koparkawroclaw.pl
Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.