Wykop

»

Park Maszynowy

» Wycinarka do trawy

Wycinarka do trawy


traingle

Wycinarka do darni, potocznie zwana wycinarką do trawy firmy KommTek  to profesjonalne urządzenie służące do ściągania trawy. Wycinarka do darni jest nieoceniona podczas prac związanych z nawodnieniem ogrodów, terenów zielonych, rozkładaniem instalacji oświetlenia ogrodu, odświeżania murawy na ogrodzie. Dzięki poziomym nożą tnącym otrzymujemy równy pasek wycięte trawy, którą następnie możemy ułożyć po wykonanych pracach.  Dzięki takiemu rozwiązania zachowujemy wysoki poziom estetyki prac, oraz oszczędzamy czas i pieniądze, przeznaczone na odtworzenie trawnika.
Urządzenie posiada małe gabaryty i jest stosunkowe lekkie, dzięki czemu świetnie spisuje się w ogrodach.

Wycinarka do trawy jest wyposażona w owoczesny benzynowy silnik Hondy Gx 200, który za pomocą paska napędza przednią oś oraz noże tnące. Szerokość paska wyciętej trawy to 30 cm

Zapraszamy do wynajmu lub zamówienia usługi zdjęcia darni.

Nasza firma specjalizuję się w wynajmie na terenie Wrocławia i okolic m.in. wodzideł budowlanych (koleb budowlanych), koparko-ładowarek, koparek typu Mecalac, Mecalaca z młotem do kucia, minikoparek, mini ładowarek, miniładowarek z zamiatarką, minikoparek z młotem, transportu ciężarowego, dostawa kruszyw, piasku, wywóz ziemi, gruzu, mini traktorków z obsługą operatorską, zagęszczarek, skoczków, koparek łańcuchowych, glebogryzarek, rębaka.  Świadczymy także usługi z zakresu wykopów przestrzennych, zdejmowanie humusu, wymiany gruntu, wykopów pod fundamenty, płoty, ogrodzenia, kable, światłowody, przyciski i przewierty, rozładunki i załadunki kruszyw, palet i in. Towarów,  kucie młotem do betonu, wyburzenia, plantowanie humusu, przygotowanie terenu pod wysiew trawnika, utwardzenia terenów, robienie dróg dojazdowych czasowych na budowę z kruszywa i płyt betonowych, układanie kostki brukowej, betonowej, granitowej, czyszczenie rowów melioracyjnych, wycinka i zrąbkowanie drzew i krzewów, usuwanie korzeni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej bazie maszyn budowlanych, możemy wykonać każdy rodzaj usługi.

Minikoparka Wrocław
ul. Rataja 26
tel: 608 529 940
email: kontakt@koparkawroclaw.pl
Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.