Wykop

»

Park Maszynowy

» Wywrotka

Wywrotka


traingle

W ofercie naszej firmy jest również transport materiałów sypkich takich jak piasek, żwir, tłuczeń, kliniec granitowy, mączką granitowa czy humus.
Posiadamy wywrotki o ładowności od 1,5 do 26 ton. Obsługujemy klientów indywidualnych jaki duże budowy deweloperskie czy infrastrukturalne np. drogowe, mostowe.
Załadunek aut od 1,5 do 6 ton jest możliwy minikoparką lub mini ładowarką Bobcat. Auta od 10 t do 26 t ładowności można załadować mecalackiem lub koparko-ładowarką.
Współpracujemy ze składem kruszywa i kopalniami na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska tak, więc istnieje możliwość zamówienia u nas kamienia, piasku, żwiru, klińca granitowego, kostki granitowej  i innych kruszyw oraz utylizacja gruntu.

Wynajmujemy

SCANIA P 380 6X8


Samochody samowyładowcze 4 osiowe tzw. 4 ośki to niezastąpione auta w obsłudze budowy. Dzięki napędom na 6 lub 8 kół świetnie dają sobie radę w ciężkich warunkach na budowie. Dzięki dużej flocie aut jesteśmy w stanie w krótkim czasie dowieź lub wywieź z budowy masy ziemi, gruntu, piasku, kruszyw, klińca granitowego, piasku na podsypkę i do murowania. Nasza firma zajmuje się transportem kruszyw na terenie Wrocławia i okolic.

Wysokość załadunku 2,5
Ładowność 18,5 t lub 26 t

MERCEDES 814


Samochód o zabudowie samowyładowczej ( wywrotka) o ładownośći 5 ton.

Małe wymiary i zrotność pozwala na wjazd tam gdzie duże auta czteroosiowe mają problem.

RENAULT MASCCOT 2,8 DTI


Samochód o zabudowie samowyładowczej ( wywrotka) o ładownośći 4 ton jego małe wymiary i zrotność pozwala na wjazd tam gdzie duże auta czteroosiowe mają problem.
Minikoparka Wrocław
ul. Rataja 26
tel: 608 529 940
email: kontakt@koparkawroclaw.pl
Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.