Wykop

»

Park Maszynowy

» Zagęszczarki

Zagęszczarki


traingle

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo maszyny i urządzenia do zagęszczania gruntu o masie od 60 do 700 kg. Szeroka rozpiętość ofertowa sprawia, iż nasi Klienci mogą dostosować sprzęt do potrzeb budowy. Zagęszczarki wypożyczane są na okres minimum jednej doby. Przy zamówieniu koparki wraz z zagęszczarka na jedną budowę transport zagęszczarki jest gratis ( jeżeli jest wolna przestrzeń ładunkową).

Jednym z najważniejszych elementów prac ziemnych jest zagęszczenie mas gruntu np. zasypka fundamentów, przygotowanie nawierzchni pod kostkę brukową, budowa wałów  przeciwpowodziowych, zasypki wykopów liniowych. Dlatego nasza firma posiada zagęszczarki tylko renomowanych producentów tj. Wacker, Bomag,  Dzięki dużej sile zagęszczania dają bardzo dobre efekty. Nasze zagęszczarki są sterowane ręcznie jak i na pilota, wszystkie są wyposażone w silniki spalinowe renomowanych firm, więc nie ma problemów z ich uruchomieniem.

Właściwe zagęszczenie gruntu jest bardzo ważne, ponieważ efektem złego zagęszczenia, może być zapadnięta posadzka w budynku lub załamany rurociąg, koszty naprawy takich błędów są bardzo wysokie. Dlatego zadzwoń i zapytaj o ceny zagęszczarki!

Zageszczarki w naszej ofercie

Zagęszczarka typu Skoczek.
Waga około 60 kg
Zagęszczarka płytowa.
Waga od 130-150 kg
Zagęszczarka płytowa.
Waga od 200-250 kg.
Zagęszczarka płytowa.
Waga od 300-400 kg.
Zagęszczarka płytowa.
Waga od 450-500 kg.
Zagęszczarka płytowa.
Waga od 600-700 kg .
Minikoparka Wrocław
ul. Rataja 26
tel: 608 529 940
email: kontakt@koparkawroclaw.pl
Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.