Wykop

» Sieci wod-kan

Sieci wod-kan


traingle

Kompleksowo wykonujemy przyłącza i siecie wodociągowe, oraz przyłącza i sieci kanalizacji sanitarnej do budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, komercyjnych.

Dzięki specjalistom z branży wodno – kanalizacyjnej szybko i sprawnie wykonujemy każde zadanie. Posiadamy własny sprzęt od minikoparek, przydatnych przy wykonywaniu przyłączy wodociągowych, po koparko-ładowarki i koparki typu Meacalac niezbędnych do rozbudowy sieci, montaż studni kanalizacyjnych. Dysponujemy zgrzewarkami elektrooporowymi i doczołowymi.

Opis realizacji przyłącza wodociągowego. Aby zacząć prace należy, wystąpić o warunki zapewnienia w dostawę wody i odbiór ścieków, następnie na podstawie tego dokumentu wykonać i uzgodnić projekt z zakładem komunalnym zarządzającym siecią wod-kan na danym terenie np. MPWiK Wrocław. Jeżeli Państwo nie posiadają projektu, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy bogate zaplecze w postaci projektantów instalacji sanitarnych zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Jeżeli projekt jest już gotowy i uzyskano niezbędne uzgodnienia, zaświadczenia, pozwolenia w urzędach: MPWiK, ZUDP, Wojewódzki Konserwator Zabytków, ZDiUM, rzeczoznawca p.poż oraz złożenie wniosku (zgłoszenie) i uzyskanie pozwolenia na budowę (zaświadczenia o braku sprzeciwu) w WAiB UM we Wrocławiu, można przystąpić do działań. Jeżeli Państwo nie chcą tracić czasu, aby chodzić po urzędach i gąszcz przepisów wydaję się zbyt duży, nasi pracowni chętnie wykonają ww. uzgodnienia za Państwa.

W zależności od wymagań lokalnych zakładów wodociągowych, wykonujemy wodociągi z rur PCV, rur PEHD sieci i przyłącza kanalizacyjne z rur PCV lub kamionkowych . W tym celu zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników posiadających uprawnienia zgrzewaczy rurociągów z PEHD metodą doczołową i elektrooporową. Dysponujemy również urządzeniami do przycisków i przewiertów pod drogami, rowami, torami itp.

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.